How Much You Need To Expect You'll Pay For A Good بازاریابی شبکه ای

هرمی محصول دار
این یک روش ساده است که هر کسی می‌تواند آن را یاد بگیرد و در نهایت ترافیک موجود در وبسایت را به لید و مشتری تبدیل کند.

در این قسمت توضیح خواهیم داد که شروع به کار باید چگونه باشد که موفقت های بیشتری برای شما به ارمغان بیاورد:

آموزش های حسابداری آموزش های محصولات اخبار اصطلاحات حسابداری بازار سرمایه بوم کسب و کار جواز کسب حسابرسی راه اندازی اصناف راه اندازی کسب و کارهای آنلاین قوانین مالیاتی محک در استان‌های ایران مدیریت مالی مقالات کتاب های حسابداری کسب و کار گوناگون

چه کسانی را برای بازاریابی شبکه ای در شرکت مان استخدام کنیم؟

رسیدن به حد مورد نظر شما، نیازمند سخت کوشی و کار زیاد است.

کاربران سایت باید هنگام ارسال دیدگاه از کلمات مناسب استفاده کنند.

هرکسی که می تواند به بازاریابی شبکه ای پایبند باشد، شانس این را دارد که حرفه ای پرسود از آن داشته باشد.

حتی تبلیغ در تلویزیون هم بازده کمتری دارد؛ چون اکثر افراد در کشورهای دیگر شبکه "نتفلیکس" یا در کشور خودمان نماوا و فیلیمو را تماشا می‌کنند.

در آپارات عظیم مدیا را دنبال کنید در یوتیوب عظیم مدیا را دنبال کنید در اینستاگرام عظیم مدیا را دنبال کنید در لینکدین عظیم مدیا را دنبال کنید لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

رادیو مارکتینگ یا بازاریابی در رادیو: می‌توانید سفارش تبلیغات خود را به شبکه‌های مختلف رادیویی بدهید.

کتاب ها و مقالات کسانی که در این راه موفق شده اند را مطالعه کنید.

و دیگری برای کارآفرینان نسل جدید که هدف آن‌ها برنامه‌های بازنشستگی شما است 

از دیگر معایت نتورک مارکتینگ می‌توان به این مورد اشاره کرد که رشد کردن در این زمینه بسیار زمان‌بر بوده و انرژی و تلاش زیادی نیاز دارد. در مقابل باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که در مسیر تبلیغ محصول و معرفی آن به دیگران این امکان وجود دارد تا افراد به شما نه بگویند و محصول شما به فروش نرسد.

بازاریابی در اینستاگرام: پلتفرمی برای همه کسب و کارهای آنلاین

https://luxurynetworker.ir/%d9%85%d9%88%d8%b2%db%8c%da%a9-%d8%a8%d8%a7%d8%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c%d9%85-%d9%85%d9%86/

ثروتمند شدن با بازاریابی شبکه ای، واقعیت یا توهم؟
به آمار زیر (منقول از ویکی پدیا و اکونومیست) دقت کنید:

شرکت Amway’s: در کشور انگلیس، تنها ۱۰ درصد از بازاریاب‌های این شرکت بزرگ بازاریابی شبکه ای در ایالات متحده و جهان، توانسته‌اند درآمدی داشته باشند و از بین ۳۳ هزار بازاریاب این شرکت، ۰٫۳ درصد از بازاریاب‌ها درآمدی معادل با درآمد معمول و متوسط جامعه داشته‌اند.
شرکت Mona Vie’s: فقط یک درصد از بازاریاب‌های این شرکت توانسته‌اند سود دریافت کنند (۲۰۰۷).
بازاریابی شبکه ای در آمریکا: در سال ۱۹۹۸ درآمد سالانه‌ی بیش از ۹۰ درصد از فروشندگان آمریکایی شاغل در شرکت‌های شبکه ای کمتر از سالانه ۵ هزار دلار بود. رقمی بسیار کمتر از کمترین درآمد لازم برای امرار معاش در آمریکا.
و… (از این دست آمارها را در گوگل جست و جو کنید بسیار است).
درصد بسیار زیادی از افرادی که در بازاریابی چند سطحی فعال هستند درآمد پایینی دارند. حال ممکن است برخی از افراد اذعان کنند که خب این به دلیل تلاش ناکافی آن‌هاست، این طبیعی ست که عده‌ای که تلاش نمی‌کنند و به طبع آن موفق نمی‌شوند زیادند.
اما نکته اصلی این جاست که بسیاری از افراد هنگام جذب در شرکت‌های شبکه ای، به آن‌ها غیر مستقیم تلقین می‌شود که این روش، روشی‌ست که در آن می‌توانید بسیار ساده و سریع ثروتمند شوید (به نحوه کشیدن گراف‌ها توسط کسی که شما را پرزنت می‌کند توجه کنید. غیر مستقیم سعی می‌کند به شما بفهماند که میبینی؟ به همین سادگی می‌توانی ثروتمند شوی! و در پایان فقط به یک جمله اکتفا می‌کند که کار ساده‌ای نیستا! سخته).

در این خصوص مشکل اصلی اینه که برنامه بازاریابی شبکه ای تعداد نفراتی که وارد نتورک میشوند بسیار زیادند اما نرخ موفقیت و به درآمد رسیدن طبق آمار های رسمی حدود ۵ درصد است. یعنی از هر ۱۰۰ نفر ۵ نفر به درآمد مناسبی میرسند، این آمار ارتباط مستقیمی با استراتژی تیمی در نتورک دارد.سوالی که در بخش هشتم این مقاله به آن پاسخ خواهیم داد این است که آیا می توان نرخ موفقیت در نتورک مارکتینگ را با انتخاب استراتژی مناسب افزایش داد؟

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *